7 переваг подорожувати самому

Якщо ви вагаєтесь їхати кудись самому чи ні, тоді навіть не думайте, а просто збирайте речі, та вирушайте за новими враженнями. Тому що найкраща компанія, з якою ви можете кудись поїхати, це ви самі.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
7 переваг подорожувати самому

Зазвичай, коли ми плануємо подорож, то намагаємось залучити туди якомога більше друзів. Але не завжди всі вільні саме тоді, коли й ви, чи просто не мають бажання їхати. І в таких випадках у нас опускаються руки, ми почуваємось покинутими та нікому непотрібними. Але чому б не зібрати валізу, та не чкурнути кудись самому? Чому думки “Що про мене подумають інші? Як я буду сам?” такі важливі? Адже головне те, щоб ви добре провели час, і якщо поряд не буде знайомих людей, це ще не означатиме, що буде сумно і нецікаво.

27-літня Бекка Ворнер доводить протилежне. Час від часу вона подорожує сама, і не бачить в цьому нічого поганого.

Сьогодні пропонуємо ознайомитись із думкою та поясненнями Бекки стосовно таких подорожей.

Коли ти подорожуєш сам, то люди по-різному реагують на це. Але зазвичай їх можна поділити на дві групи:

1. Ті, які вважають, що це дивовижно і весело! Вони дивляться на тебе із широко розплющеними очима та чекають на історії.

2. Ті, які не розуміють навіщо так робити, і їх реакція виглядає приблизно так: “Справді? Ти сама подорожуєш? Чому?”. Вони піднімають брови, на обличчі з’являється вираз недовіри, думають, що ти дивна.

Однак обидва пункти мають право на існування, тому що в певній мірі є правильні.

Отож, навіщо подорожувати самому? Прочитайте ці 7 невеликих пунктів, особливо, якщо ви відноситесь до людей із 2-ї групи.

1. Ви можете все робити так, як вам хочеться

Ви можете блукати. Стояти. Йти. Змінити свою думку. Слідувати за своїми забаганками. Вам не потрібно зважати на чиїсь вподобання, потреби чи почуття, і балансувати їх зі своїми власними. Ви можете бути егоїстичними і не почуватись винними через це.

Для більшості дорослих, які зазвичай оточені дітьми, друзями, батьками, колегами, — це величезна розкіш.

2. Ви можете побачити себе зі сторони

Коли поруч нема нікого, хто знає вас, ви немов знаходитесь у своєму власному просторі. На вас не впливають групові норми, правила, чужий досвід, які і так керують вами кожного дня.

3. Насправді друзі є всюди

Люди завжди з більшою готовністю підходять до того, хто сидить на самоті, щоб зав’язати розмову. Вони готові проводити з вами час, розповідати щось цікаве і т.д. В будь-якому випадку, ймовірність того, що це відбудеться з вами, якщо ви будете з друзями, дуже мала.

4. У вас є шанс побачити доброту незнайомців

Щоб побачити доброту людства, потрібно бути вразливим. Як тільки ви будете чогось потребувати, не знатимете, куди далі піти чи що робити, завжди знайдеться незнайомець, який буде готовий вам допомогти.

5. Ви краще сприйматимете світ

Інші люди відволікають. І хоча бути пов’язаним з кимось — це одна з найбільших радостей життя, лише на самоті, прогулюючись вулицями міста чи уздовж пляжів в тиші, ви можете сприйняти набагато більше, справді усвідомити, що відбувається навколо вас. І в такому випадку гамма кольорів буде яскравішою.

6. Це страшно

Так, інколи буває страшно. От, наприклад, якщо ви втратили щось чи якщо не знаєте мови країни, в якій перебуваєте. Але саме тоді, коли ви покидаєте зону комфорту і пробуєте щось нове, ви відчуваєте, що живете.

7. Ви розумієте, на що здатні самі

Розуміння того, що вам ніхто не потрібен, окрім вас самих, — це джерело внутрішніх резервів. Інші люди, ті, які допомагають в складних ситуаціях, — це додатковий бонус, за який ви маєте бути вдячні. Але спокійний голос, що каже “Все буде добре”, є найкращим дарунком, який буде нагадувати вам, чому ви це робите.

Не забувайте, завжди будуть якісь незручні моменти. Адже вам прийдеться самим себе фотографувати на вершині водоспаду, чи ви загубитесь, або залишитесь без копійки в кишені, чи просто буде поганий день, а поряд жодної знайомої душі. Але ці важкі моменти є причиною всього, що має бути важливим для вас.

І саме ці 7 причин повинні штовхати вас в обійми пригод. Отож, якщо ви завжди відносились до людей з 2-ї групи, перегляньте ще раз ці пункти, і зрозумійте, що кращої компанії, аніж ви самі, годі й шукати!

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: