Найважливіші фактори для досягнення успіху

Пропонуємо вам ознайомитись із 3 факторами, чому потрібно звертати більше уваги на те, що ви їсте, чи достатньо спите та чому необхідно займатись фізичними вправами.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Найважливіші фактори для досягнення успіху

Те, як ми дбаємо про наше тіло, впливає на нашу продуктивність під час робочого дня. Часто ми пропускаємо тренування в спортзалі, пояснюючи це тим, що у нас недостатньо часу. Але в результаті такі дії стають звичкою, та ще й негативною, яка впливає на наше щастя і самопочуття в загальному.

Ще один приклад — це харчування їжею швидкого приготування. Ми вважаємо, що, не витрачаючи час на приготування, зекономимо час. Однак і така звичка через деякий час матиме негативні наслідки.

Пропонуємо вам ознайомитись із 3 факторами, чому потрібно звертати більше уваги на те, що ви їсте, чи достатньо спите та чому необхідно займатись фізичними вправами.

1. Хороша їжа живить тіло і розум

Чи знаєте ви, що деякі продукти можуть зробити людину розумнішою? Мова йде про буряк, рибу, ягоди, волоські горіхи. Вони поліпшують пам’ять та увагу. Окрім цього, потрібно їсти риб'ячий жир та мед перед сном.

Важливим також є час, коли ви споживаєте їжу. Дослідження показують, що найкращий час для сніданку — з 7 до 7:30 ранку, для обіду — з 12:30 до 13:00, а для вечері — з 18:00 до 18:30.

Однак, всі ми розуміємо, що дотримуватись такого графіка кожний день неможливо, тому можна його трішки скоригувати відповідно до власного стилю життя.

2. Постійна робота без сну зменшує продуктивність

На сьогодні в суспільстві дуже поширеною є звичка хвастатись тим, як мало ми спимо через те, що багато працюємо.

Однак успішні підприємці, такі як Аріанна Хаффінгтон і Марк Андрессен, стверджують, що для них пріоритетним є нормальний відпочинок вночі. Адже люди, які перевантажені роботою, завжди менш продуктивні.

Згідно з даними Відділу медицини Гарвардської медичної школи, нестача сну має катастрофічні наслідки для людського здоров’я та продуктивності праці.

За короткий період часу відсутність нормального сну може вплинути на судження, настрій, здатність до навчання та запам’ятовування інформації, а також збільшити ризик виникнення нещасних випадків та травм. Через тривале недосипання у людей з’являються серйозні проблеми зі здоров’ям, включаючи ожиріння, діабет, серцево-судинні захворювання та навіть ранню смерть.

3. Фізичні навантаження освіжають розум

В одному з інтерв’ю бізнес-магнат Річард Бренсон сказав, що “вправи допомагають нашому мозку правильно функціонувати і тому можна досягнути в двічі більших результатів за день”.

Щоденні тренування необхідні вам, якщо ви хочете бути успішними. Наприклад, Бараку Обамі, Білу Гейтсу та Марк Кубану теж доводилось докладати багато зусиль, щоб завжди бути в хорошій фізичній формі, і зараз ми знаємо, хто ці люди.

Пам’ятайте, що навіть невеликі зміни можуть відіграти велику роль в вашому житті. Тому, незважаючи на те, що кожен ваш день розписаний не по годинах, а по хвилинах, все одно можна замість ліфта скористатись сходами чи прогулятись пішки до роботи.

З часом ви зрозумієте, що такі, на перший погляд, незначні зміни у ваших звичках позитивно впливають на вас, адже ви почуватиметесь більш енергійними, зникне відчуття стресу, а вже через деякий час вам захочеться записатись в спортзал, і фізичні вправи приноситимуть неабияке задоволення.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: