Розмальовки для дорослих — чудовий засіб від стресу

Зважаючи на те, що сучасний світ — це велика кількість інформації, постійний рух та стресові ситуації, людям потрібно те, що б заспокоювало, відволікало від буденних проблем. Тому сьогодні мова піде про розмальовки для дорослих (їх ще називають розмальовки-антистрес), замовити які можна за посиланнями в кінці статті.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Розмальовки для дорослих — чудовий засіб від стресу

У 2015 році титул бестселерів американського сайту Amazon отримали розмальовки для дорослих. Про їх корисність стверджують різні дослідники та люди, які займаються йогою. Зокрема, заспокійливий ефект розфарбовування сприяє лікуванню деяких залежностей.

За словами Рокелла Лернера, старшого клінічного радника в лікувальному центрі Еріка Клептона, цей процес дивовижно діє на мозок і відіграє важливу роль під час лікування.

Художник та ілюстратор Джуді Клемен Вол сформувала кілька пунктів, які демонструють важливість процесу розфарбовування, адже допомагають позбутись від стресу і тривоги та розширити творчі погляди.

Отож, пропонуємо вам ознайомитись з причинами, чому процес розфарбовування картинок може стати частиною одужання, зцілення та процесом, пов’язаним із турботою про себе.

1. Розфарбовування знижує відчуття тривоги

Люди, які намагаються одужати від певних залежностей, дуже часто почуваються неспокійно, а одне із недавніх досліджень показало, що навіть короткий період заняття творчістю знижує рівень тривоги. Розфарбовування допомагає людям забути про погані думки та фокусує увагу на творчому завданні.

2. За своєю природою розфарбовування — це акт присутності

Воно дає можливість зробити паузу, залишитись на одинці з собою. Як і медитація та йога, розфарбовування є тихою, самостверджувальною діяльністю.

3. Розфарбовування збільшує вашу здатність зосереджуватись

Спроба щось розфарбувати фокусує мозок на тому, що ця діяльність не є стресовою, а це в свою чергу дозволяє людині відпустити всі турботи, перефокусувати енергію та думки на виконання творчого завдання.

4. Розфарбовуючи, ви стаєте кращим мислителем

Цей пункт важливий для всіх, але особливо для людей, які проходять процес відновлення, які знайомляться з новими методами для боротьби зі стресом. Коли людина розфарбовує розмальовку, вибираючи певні кольори, вона активує частину мозку, яка відповідає за організацію та вирішення проблем.

5. Завдяки цій діяльності всередині вас прокидається дитина

Займаючись справою, яка знайома вам з дитинства, ви ще більше досліджуєте самих себе. Це особливо важливо для людей, які виросли в неблагополучних сім’ях, і були позбавлені радощів дитинства, в тому й числі не мали розмальовок.

6. Процес розфарбовування сприяє розвитку творчого життя

Насправді розмальовки для дорослих дуже прості. Вам не потрібно відвідувати якісь певні заняття, купляти дорогі матеріали чи створювати для цього відповідний простір. Все, що вам потрібно, — це журнальний столик, книжка-розмальовка та кольорові олівці.

7. Розфарбовування розширює творчі погляди

Через свою доступність, розфарбовування є ідеальним способом почати досліджувати свій творчий потенціал. Дуже часто, коли ви відчуваєте порожнечу в собі, маючи розмальовку, ви зможете заповнити її. Це нове хобі стане для вас чудовим заняттям, яке обов’язково викличе неабиякий інтерес.

8. Любов до себе зароджується в процесі розфарбовування

Кожен раз, коли ми виділяємо для себе час, кожен раз, коли ми насолоджуємось нашою унікальністю, дивовижністю, розчаруваннями та смутком, ми водночас вчимося радіти.

Знайдіть час для себе, розслабтесь, перестаньте думати про проблеми, і зануртесь в світ дивовижних картинок, наповнений різними кольорами. 

Отож. пропонуємо вам розмальовки молодої художниці з Шотландії Джоан Басфорд. Її роботи популярні не лише в Україні, а й в усьому світі.

"Загублений Океан"

Якщо ви любите водні простори, тоді розмальовка “Загублений океан” саме для вас. Завдяки їй перед вами відкриється цілий світ неймовірних підводних істот та рослин, розмальовуючи які ви приємно проведете час.

978-617-679-188-1

"Зачарований ліс"

Як ви ставитесь до прогулянок в лісі? Ми пропонуємо вам відправитись в цікаву подорож чорно-білими сторінками, які завдяки вашій уяві перетворяться в справжній “Зачарований ліс” зі своїми таємницями.

978-617-679-115-7

"Чарівний сад"

Хочете випробувати свою графічну фантазію? Разом з розмальовкою “Чарівний сад” у вас буде така можливість. Перед вами постане дивокрай, наповнений казковими квітами, незвичайними рослинами, метеликами та птахами, а інколи навіть з’являтимуться загадкові істотки і повзучі потворки.

978-617-679-080-8
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: