Як уникнути гормонального дисбалансу: поради американського спеціаліста

Американський лікар із Гарварда Сара Готфрід, яка також є автором бестселерів, а ще працюючою мамою, шофером для доньок, відданою дружиною та духовним шукачем, допомагає жінкам збалансувати гормони природним способом. І як виявляється, цей процес починається з їхньої виделки.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Як уникнути гормонального дисбалансу: поради американського спеціаліста

Сьогодні ми поділимося з вами порадами д-р Готфрід, її філософією харчування.

Отож, їжа на вашому столі повинна бути легкою та корисною.

Сара Готфрід розповідає, що через діабет, який характерний для членів її сім’ї, вона вживає продукти, які стабілізують рівень цукру в крові і не сприяють підвищенню рівня кортизолу, в тому числі багато клітковини і ніякого глютену.

Вона обирає продукти харчування та напої із високим вмістом поживних речовин. Окрім цього у неї гіпотироз (патологічний стан, що виникає у людини при недостатності гормонів щитоподібної залози), тому вона уникає хрестоцвітих овочів та сої. Однак все одно їсть броколі, звичайну капусту, цвітну, готуючи їх на парі, а також рибу.

За словами лікаря, вона не ходить в ресторани, щоб не переїдати там, та не пити алкоголь, зате завжди носить свою їжу з собою в харчовому контейнері.

Сара Готфрід зізнається, що любить рутину, і намагається її підтримувати. Тому кожен день починається о 6 ранку із горнятка зеленого чаю, і закінчується о 10 вечора.

За її словами, вона завжди закликає своїх пацієнтів замінити каву на чай, тому що кофеїн порушує сон та може викликати відчуття стресу.

Перед тим як випити чай, я випиваю стакан фільтрованої води та вживаю харчові добавки для підтримки нормальної роботи щитоподібної залози і печінки

Вона снідає приблизно о 7 ранку зі своїм чоловіком та дітьми (і перед тим як почати їсти, робить три глибоких вдихи). Проте колись любила або пропустити сніданок, або їсти, читаючи газету, а від цього організм лише страждає.

На сніданок Готфрід зазвичай готує вівсяну кашу, додає до неї льон, морську сіль або фрукти, а також яйця, обідає о 12:30 їжею, наповненою білком, а на вечерю пропонує курку та овочі (морква, горошок, чорна редька та ін).

Щоб добре себе почувати, потрібно вживати, як зазначає лікар, більше кольорів веселки, які містять поживні мікроелементи.

Ось так, дотримуючись своєї рутини, в яку зокрема входить щоденне правильне харчування, гормональний баланс Сари Готфрід в нормі.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: