11 настанов, яких успішні люди дотримуються кожного дня

Бути успішним, на роботі чи в особистому житті, не так вже й просто. Але є дещо, що допомагає рухатись в правильному напрямку. От, наприклад, успішні люди кожного дня дотримуються певних настанов. Можливо, це саме те, чого не вистачало вам?!
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
11 настанов, яких успішні люди дотримуються кожного дня

Ідеї народжуються в дії — і це правда, особливо, коли йдеться про успіх та щастя.

Успіх базується на діях, а не на роздумах, але думка — це поштовх до дії. Досягнення починаються з ідеї, планів на майбутнє, переконань або просто ставлення до чогось. (Ідеї, перспективи і переконання стосовно чогось на зразок цих, для початківців).

Але як почати діяти і не топтатись на місці? Успішні люди мають відповідь на це запитання, а точніше — вони послуговуються певними настановами, і не припиняють їх дотримуватися кожного дня.

1. Я не можу все виконати сьогодні, але я можу зробити один маленький крок

Ви маєте плани, цілі, ідеї. Кого це цікавить? У вас нема нічого до тих пір, поки ви конкретно щось не зробите.

Кожного дня ми дозволяємо ваганням та невпевненості зупиняти нас від реалізації ідей. Виберіть один пункт із плану, одну ціль, одну ідею, і візьміться за неї. Зробіть один маленький крок.

Звичайно, перший крок буде найважчим. Однак наступні завжди легші.

2. Я буду робити те, що ніхто не хоче робити

Часто найпростіший спосіб виділитись — це робити те, від чого відмовляються інші.

Тож виберіть одне завдання, яке інші люди не хочуть виконувати. Воно може бути простим, невеликим. Це не має значення. Що б це не було, зробіть його. Ви одразу ж почнете відрізнятись від натовпу.

І продовжуйте в тому ж дусі. Кожного дня думайте про те, що ви можете зробити, але інші відмовляються від цього.

Через тиждень ви будете незвичайними, через місяць — особливими, а через рік — неймовірними. І тоді ви точно не будете такими, як всі інші. В процесі ви розвиватимете рішучість та силу волі.

3. Я загляну страху в обличчя

Найбільш паралізуючий страх — це страх перед невідомим. Але ніщо ніколи не виявляється таким ж важким чи страшним, як ми думаємо. Крім того, долати страх — надзвичайно цікаво. В такі моменти ви переживаєте гострі відчуття, хвилювання, яке не відчували дуже давно, і думаєте: “Я не можу повірити в те, що я це зробив!”.

Кожен день робіть одну річ, яка вас лякає — фізично чи емоційно. Повірте, що ви з’ясуєте, як подолати всі проблеми, які виникають. Тому що ви справді зможете.

4. Я буду вдячний тому, кого недооцінюють

Деяка робота вимагає більше зусиль, аніж вміння. Доставка посилок, пакування продуктів, перевірка клієнтів — завдання самі по собою прості, різниця полягає в докладених зусиллях.

Тож робіть більше, аніж рефлексивне промовляння “дякую” тому, хто виконує невдячну роботу. Усміхніться. Встановіть зоровий контакт. Обміняйтесь добрим  словом.

Люди, які вас оточують, працюють важко без визнання. Пообіцяйте бути людиною, яка впізнає хоча б когось одного із них кожного дня.

5. Я слухатиму в 10 разів більше, ніж говоритиму

Я звик багато говорити. Я думав, що я чуйний, розумний і дотепний. Дуже рідко я, можливо, навіть і був таким, але здебільшого — ні. 

По-справжньому впевнені люди не відчувають необхідності говорити. Я розумію, що говорю не тому, що іншим цікаво почути мене, а тому, що я зацікавлений в тому, що маю сказати. І я це ненавиджу.

Ніколи не говоріть лиш для того, щоб порадувати себе. Коли ви це робите, ніхто не зрадіє.

6. Мені байдуже, що думають інші

У більшості випадках ми повинні перейматись тим, що інші люди подумають, але не тоді, коли це заважає вам жити життям, яким вам хочеться.

Якщо ви хочете почати власний бізнес, що може зайняти всього лиш кілька годин, зауважте, але ви переймаєтесь тим, що інші можуть сказати, що ви божевільні, все одно зробіть це. Виберіть одну річ, за яку ви ще не бралися, тому що переймались думкою інших людей, і просто зробіть це.

7. Я відповім на запитання, яке не було задане

Іноді люди сумніваються. Інколи вони невпевнені. Інколи соромляться. Якою б не була причина, інколи люди задають зовсім не те запитання, відповідь на яке їх цікавить. Працівник може запитати свого боса, чи потрібно йому пройти якісь курси, але насправді його цікавить, чи є в цій компанії можливість кар’єрного росту.

Ваш чоловік може запитати, чи фліртувала з ним та жінка на вечірці. Але насправді йому цікаво, чи вважаєте ви його все ще привабливим. Він надіється, що ви скажете “так”, і поясните йому чому.

За багатьма запитаннями ховається справжня запитання.

Якщо ви звертатимете увагу, то зможете відповісти на це приховане запитання, тому що цю відповідь людина не просто хоче почути, вона її потребує.

8. Зі мною все буде гаразд, навіть якщо все не буде ідеально

Так, у вас є лише один шанс справити перше враження. Так, досконалість — це єдиний прийнятний результат.  На жаль, жодний продукт чи послуга не бувають досконалими, а жоден проект чи ініціатива не бувають ідеально спланованими. Насправді, прагнення до досконалості може бути вашим найгіршим ворогом.

Старанно працюйте, виконуйте хорошу роботу, прикладайте максимум зусиль і відпускайте. Ваші клієнти і колеги скажуть, що потрібно вдосконалити, і це означає, що ви зможете внести зміни, які справді важливі для людей.

Ви нічого не досягнете, поки не відпустите. Робіть все можливе, відпускайте і тоді, сподіваюсь, ви наполегливо працюватимете, щоб подолати всі недоліки.

9. Я старатимусь щосили

Усі ми зазнавали невдач. У всіх нас є те, що ми могли б зробити краще.

Але успішні люди не надіються на те, що вони ідеальні, вони думають, що завжди можуть бути кращими.

Подумайте про вчора, про те, що пішло як по маслу. А тепер згадайте, що пішло не за планом, і візьміть на себе відповідальність.

Пообіцяйте собі, що сьогодні ви зробите все набагато краще.

10. Одна річ, яку я завжди можу робити, — працювати наполегливіше

Ви можете бути не дуже досвідченими, не достатньо фінансово забезпеченими, не мати зв’язків, не бути талановитими, але ви завжди можете все переосмислити, докласти зусиль і довести роботу до кінця. А цей шлях, хоча всі його обговорюють, мало хто обирає.

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна.

11. Я зупинюсь і відчую смак життя

У вас є грандіозні плани і цілі. І ви ніколи не буваєте задоволеними, тому що задоволення породжує самовдоволення.

На жаль, в більшості випадків це означає, що ви — нещасна людина, тому що більше думаєте про те, чого ще не досягнули, чого не зробили і чого не мали б робити. Але подумайте про те, що у вас справді є, як з професійного боку, так і з особистого. У цей момент у вас є більше, аніж ви коли-небудь мріяли.

Звичайно, завжди прагніть більшого, але й пам’ятайте, що все, що у вас є, особливо ваші стосунки, є більш важливими, аніж все те, що вам хочеться мати.

Те, що ви зараз маєте, — воно реальне. І це чудово. Воно ваше. Цінуйте це.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: