5 ознак, що ви працюєте на слабкого управлінця

Якщо у вас на роботі хороший, згуртований, веселий колектив — це, безперечно, добре. Але що ви можете сказати про керівника? Чи готовий він допомогти? Чи визнає власні помилки? Чи не соромиться просити про допомогу? Ми пропонуємо вам визначити, на якого керівника ви працюєте — сильного чи слабкого? Якщо слабкого, то, можливо, час змінювати роботу?!
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
5 ознак, що ви працюєте на слабкого управлінця

З кожним днем ми все більше і більше дізнаємося про лідерство. І люди, які займають управлінські ланки, чи працюють на них, за останні роки усвідомили, що бути сильним керівником не означає бути зарозумілим та деспотичним. Навпаки, сильні керівники — це люди, які керують, опираючись на довіру, слабкі ж керівники звикли використовувати свою посаду як привілей, щоб інші їх слухали.

Коли ми говоримо про управління, яке базується на страху, на увазі маються слабкі керівники, про яких ми уже згадували. Їх можна побачити за кілометр, вони полюбляють підвищувати голос на інших, виводити колег із рівноваги, залякувати інших.

Дорога сильних керівників прокладена через довіру. Вони довіряють своїм колегам, а ті, зі свого боку, довіряють їм. Сильним управлінцям не потрібно бути завжди правими до тих пір, поки вони отримують правильні відповіді. Слабкі керівники не довіряють собі настільки, щоб рухатися вперед!

Ось 5 ознак того, що ваш керівник відноситься до ланки слабких управлінців, але вдає з себе сильного. Ми можемо його жаліти, але не варто витрачати час на робочому місці, яке тільки гаситиме ваш внутрішній вогонь. Якщо керівник не є вашим наставником та захисником, тоді вам нічого робити на такій роботі.

1. Слабкий управлінець не може попросити про допомогу

Коли слабкий управлінець не впевнений, що робити далі, він нізащо не попросить допомоги у команди. Замість цього він негайно прийме рішення і скаже “Просто зроби це — я тут головний, і я кажу тобі, що хочу!”. Слабкий керівник не може попросити потрібну інформацію в людей, якими він керує. Якщо ви намагаєтесь поговорити про це, він починає злитися.

2. Слабкому управлінцю потрібний цап-відбувайло

Коли слабкий управлінець помічає, що щось пішло не так, в нього з'являється в голові одна думка: знайти когось винного! Сильний керівник візьме на себе відповідальність за все, що вийшло з-під контролю, і скаже “Який урок ми можемо з цього засвоїти?”. Слабкий керівник не може взяти на себе відповідальність, він завжди мусить звинуватити когось іншого.

3. Він не може сказати “Я не знаю”

Сильний управлінець може багато разів на день казати “Я не знаю правильної відповіді”, якщо це потрібно, що не можна сказати про слабкого. Він, ймовірніше, збреше.

Сильні керівники швидко навчаються, а все тому, що роблять вони це як на успішних прикладах, так і на невдачах. Слабкі управлінці не настільки відкриті до такого способу навчання, тому що велика кількість їхньої душевної та емоційної енергії йде на уникнення відповідальності, якщо щось пішло не за планом.

4. Слабкий управлінець має на все виправдання

Сильні управлінці зосереджуються на великих цілях. Вони дотримуються притчі “Головне — це зберегти головне головним”. Слабкі керівники відволікаються на малі, незначні речі.

Слабкі керівники покладаються на вимірювання замість судження, коли вони управляють людьми. Вони мають критерії для всього. Вони скажуть “Я керую цифрами”, але насправді вони взагалі не керують.

5. Він не може сказати “вибач”

Остання ознака слабкого управлінця, якою він відрізняється від сильного, це невміння просити вибачення. Їх не можна критикувати, вони не сприймають цього через власне еґо, яке є занадто тендітним, щоб визнати, що їм є куди рости.

Життя довге, але занадто коротке, щоб працювати на когось, хто не знає, що таке бути людиною. Робота може стати місцем, де весело і панує творчість, або ж цехом, де ви рахуєте кожну хвилину до закінчення робочого дня.

Одним із визначальних факторів, від якого ви маєте отримувати задоволення на роботі, є особистість вашого керівника. Хіба ви не заслуговуєте на керівника, який управлятиме компанією по-людськи?

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: