Як реалізувати свій потенціал: 6 простих порад на щодень

Продуктивно працювати, краще справлятись зі щоденними викликами, добре почуватись — це те чого, мабуть, прагне кожна людина. Однак не всі цього досягають. А знаєте чому? Тому що в постійному ритмі забувають про себе. Але хто ж продбає про вас, як не ви самі?! Ось, наприклад, кілька порад, як це можна зробити.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Як реалізувати свій потенціал: 6 простих порад на щодень

Пропонуємо вам прочитати статтю Amber Rea "6 Simple Rituals To Reach Your Potential Every Day" про те, як досягнути продуктивності.

Четвер, 8 година ранку. Двоє підприємців із Сан-Франциско збираються дещо запропонувати своїм потенцій інвесторам. Для кожного із них це один із найважливіших днів в житті. Ця історія про Джей та Джо.

Джей не спала до 4 ранку, тому що мала внести останній штрихи в свою роботу. Вона провела усі вихідні у квартирі, готуючи презентацію. Сьогодні вранці Джейн прокинулася пізно і одразу ж почала збирати свій найбільш “гідний інвесторів” наряд. Вона швидко випила каву, схопила комп'ютер і побігла до дверей, відчуваючи голод і втому. Джейн приїхала на зустріч вчасно, але відчуття тривоги та занепокоєння не покидало її.

Джо ліг спати вчора об 11 вечора, — це той час, коли він зазвичай йде спати. Його презентація була готова в п'ятницю в другій половині дня, після 7 перевірок та зауважень консультантів. Він провів вихідні на природі, спілкуючись з друзями. Сьогодні вранці Джо прокинувся о 7, випив склянку води, пробіг три кілометри, помедитував 15 хвилин і випив коктейль. Він одягнув костюм, підібраний минулого вечора, схопив свою сумку і вийшов за двері. Джо прибув на 10 хвилин раніше, відчуваючи впевненість, спокій та готовність поділитися своїм баченням з потенційними інвесторами.

На якого з підприємців ви б зробили ставку? І хто з них більше схожий на вас?

Джейн і Джо — це вигадані персонажі, але, зважаючи на те, що я постійно маю справу зі світом стартапів як в Нью-Йорку, так і в Сан-Франциско, я зустрічаю багато таких Джейн. Вони працюють по 16 годин на день, сім днів на тиждень, і дивуються, чому не досягають необхідних результатів. Правда полягає в тому, що результати отримуються не через витрачені години, часто їх можна досягнути, працюючи менше.

Минулих вихідних я спілкувалась зі своїм другом Майком Дел Понте, який дуже нагадує вигаданого Джо.

Сьогодні він запускає проект з використанням рішень екологічно-раціонального проектування. Здивована тим, наскільки він виглядає спокійним та впевненим, я запитала, у чому полягає його секрет.

“Мені щодня потрібна фізична енергія, ясність розуму і емоційна рівновага для того, щоб вирішувати всі питання, які виникають на моєму шляху”, - пояснив він. “Уміння добре подбати про себе  — це секрет максимальної продуктивності і результативності”.

Ось 6 простих правил, які він використовує для досягнення продуктивності. Ви теж можете застосовувати їх у своєму житті.

1. Випивайте склянку води після пробудження

Під час сну ваш організм втрачає воду, так що вранці ви трохи зневоднені. Стакан води після пробудження допомагає почати день бадьорими. А коли ви випиваєте свій перший стакан води?

2. Визначте три пріоритетних справи

Щоранку Майк запитує себе: “Які три найважливіші завдання потрібно сьогодні виконати?”. Потім планує свій день відповідно до цього, і не лягає спати доти, поки ці три справи не будуть завершені. А які ваші Топ-3 справи на сьогодні?

3. Правило 50/10

Займатися єдиним завданням і виконувати його ще швидше, використовуючи правило 50/10. Використовуйте таймер для того, щоб працювати протягом 50 хвилин над одним важливим завданням, і впродовж цього часу робіть 10-хвилинну перерву. Майк витрачає ці 10 хвилин поза столом: він виходить на вулицю, спілкується з друзями по телефоні, медитує або попиває воду. А що ви можете сказати про ваше найважливіше завдання на наступні 50 хвилин?

4. Щодня рухайтеся і виконуйте вправи

Регулярні вправи сприяють хорошому самопочуттю, підвищують енергію, покращують настрій та знімають стрес. Здебільшого ранки Майк проводить на заняттях з йоги. А де ви сьогодні займатиметесь?

5. Висловлюйте вдячність

Завдяки цьому у вас з'явиться відчуття щастя, тому Майк веде журнал подяки. Щоранку він записує хоча б п'ять аспектів, за які він вдячний. Під час стресу він задумується над 10 аспектами, за які він вдячний. А за що ви вдячні сьогодні?

6. Щодня міркуйте

Підводьте свій день до логічного завершення за допомогою 10-хвилинних роздумів. Майк запитує себе: “Що було доброго?” та “Що потрібно виправити?”. А що ви скажете на ці запитання?

Неважливо на кого ви більше схожі, на Джейн чи на Джо, ці шість ритуальних правил допоможуть вам відкрити нові можливості та підняти продуктивність на новий рівень.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: