5 причин робити стійку на руках кожен день

Чи робили ви коли-небудь стійку на руках? Ні?! Тоді гайда виконувати цю вправу, адже вона покращує настрій, зміцнює м'язи і просто корисна для здоров'я.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
5 причин робити стійку на руках кожен день

Стійка на руках — надзвичайно недооцінена вправа, і одна із причин цього те, що більшість людей думає, ніби вони не зможуть її виконати. Але лиш те, що ви ніколи не займались гімнастикою чи йогою, ще не означає, що ви не можете стояти на руках.

Стійка на руках не лише допомагає випустити на свободу свою внутрішню дитину та розважитися, але й корисна для вашого здоров'я, особливо, якщо ви виконуєте цю вправу кожен день.

Неважливо, робите ви стійку на рухах біля стіни чи посеред кімнати, в будь-якому випадку є 5 причин, чому її варто робити:

1. Стійка на руках робить верхню частину тіла сильнішою

Для того, щоб певний час стояти на руках вам знадобляться сильні плечі, руки і спина. Тож не дивно, що новачки, ставши на руки, починають тремтіти уже в перші секунди.

Для того, щоб стати сильнішими, почніть робити стійку на руках біля стіни в три підходи по 5-10 секунд. Поступово збільшуйте цей час до хвилини або двох за підхід. Виконуйте цю вправу якомога частіше, і скоро ви помітите, що стаєте набагато сильнішими.

2. Стійка на руках допомагає розвивати рівновагу

Якщо ви коли-небудь намагалися зробити стійку на руках, то знаєте, що для цього потрібно бути не лише сильними, але й вміти тримати баланс, щоб не впасти. Це особливо важливо, якщо ви робите стійку на руках без зовнішньої опори. Таке виконання цієї вправи вимагає контролю м'язів, адже вам потрібно буде змінювати положення тіла, щоб уникнути падіння.

3. Стійка на руках може покращити настрій

Стійка на руках не тільки зробить вас сильнішими і покращить відчуття балансу, але й змусить вас почуватися щасливішими, так як приплив крові до мозку знімає втому і має заспокійливий ефект, особливо коли ви відчуваєте сильний стрес.

Крім цього, стійка на руках, покращуючи настрій, допомагає знизити вироблення гормону стресу "кортизолу". Ця вправа не тільки дозволяє зменшити рівень стресу, а й, можливо, позбавить вас від депресії та тривоги.

4. Стійка на руках зміцнює прес

Більше не потрібно годинами виконувати вправи для зміцнення м'язів живота, адже ви можете просто виконати стійку на руках, яка також сприяє зміцненню преса.

Коли ви стоїте на руках і намагаєтесь втримати рівновагу, то залучаєте до робити різні м'язи, а отже — зміцнюєте і свій прес.

5. Стійка на руках зміцнює кістки, сприяє правильному кровообігу та диханню

Зважаючи на те, що стійка на руках — це вправа з підняття ваги, вона допомагає також зміцнювати кістки, що зменшує шанси виникненню остеопорозу. Особливо корисна ця вправа для хребта, кісток плечей, рук і зап'ясть.

А ще стійка на руках сприяє посиленню кровообігу верхньої частини вашого тіла, одночасно знімаючи навантаження на ступні і ноги, та розтягуючи діафрагму, що, в свою чергу, збільшує надходження крові до легень.

Тож робіть стійку на руках кожен день, і ви не тільки зміцните своє здоров'я, але й весело проведете час!

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: