Де слухати музику легально та безкоштовно?

Не уявляєте свого життя без музики? Вважаєте себе справжнім меломаном? Тоді вам в нагоді стануть сервіси, де можна слухати музику легально та безкоштовно.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Де слухати музику легально та безкоштовно?

Soundcloud

Одним із найпопулярніших сервісів для безкоштовного прослуховування музики є Soundcloud. Виконавці самі завантажують сюди свої композиції, щоб їхні шанувальники могли оцінити свіжі творіння, та висловити свою думку.

Soundcloud також виконує роль музичної соцмережі. Тут користувачі можуть не лише створювати плейлисти, а й ділитись треками з друзями, коментувати їх чи просто лайкати.

Пісні більшості західних співаків тут ви не знайдете. Однак труднощів із пошуком улюбленої української музики не буде.

Користуватись цим безкоштовним сервісом можна на ПК і мобільних пристроях.

Deezer

Завдяки сервісу Deezer у вас є можливість слухати улюблену музику як онлайн, так і офлайн. На сьогодні тут можна знайти більше 43 мільйонів ліцензованих треків (і їх кількість постійно збільшується).

На цьому музичному сервісі кожен може підібрати ідеальний для себе альбом або створити власний плейлист. А ще тут ви знайдете не лише відомі на весь світ композиції, а й виконавців, які, наприклад, поки що користуються популярністю лише в Україні.

Deezer можна використовувати в браузері або скачати десктопний додаток, а для смартфонів — мобільний додаток.

YouTube

Ще один хороший варіант для безкоштовного прослуховування музики — YouTube. Тут ви можете знайти композиції як українських виконавців, так і зарубіжних. Зокрема, рекомендуємо підписатись на відеоканал MVUA (MusicVideoUA). Тут 80% контенту — українською мовою, ще 20% — англійською. 

Що стосується платних сервісів, то варто звернути увагу на Google Play Music (для Android-смартфонів) та Apple Music (для користувачів iPhone). Прослуховування музики в хорошій якості на цих платформах коштує 59 грн/місяць та $4,99/місяць відповідно.

Інтернет-радіостанції

Окрім цього, не варто забувати про інтернет-радіостанції. Тож пропонуємо вам ознайомитись з кількома радіостанціями, мовлення на яких ведеться виключно українською мовою.

Приємного прослуховування!

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: