Книги про бізнес: добірка світових бестселерів

Книг про бізнес написано дуже багато, але головне — зуміти вибрати з них найкращі. Тож для всіх, хто уже відкрив свою справу, чи цікавиться, як вести бізнес, пропонуємо добірку світових бестселерів, яка відповість на різні запитання з цієї сфери.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Книги про бізнес: добірка світових бестселерів

Якщо ви мрієте про успіх в бізнесі, будьте готові мислити по-іншому, аніж всі, вчіться перетворювати власні помилки на перемоги, створюєте такі бренди, які не лише запам'ятаються, але й стануть потрібними для клієнтів.

Не знаєте, як це робити? Тоді ця добірка світових бестселерів стане вам в нагоді.

Стівен Левітт, Стівен Дабнер "Думай як фрік"

Хочете бути успішними? Тоді вчіться не просто бути швидшими та більше працювати, аніж інші, але й мислити по-іншому. Адже в сучасному світі цього недостатньо, перш за все потрібно вміти знаходити неординарні шляхи вирішення проблем. 

Тому автори світового бестселера “Фрікономіка” пропонують читачу змінити свій спосіб мислення та застосувати нестандартні підходи в різних ситуаціях.

978-617-7279-62-3

Філ Барден “Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати”

Як люди вибирають товари? Що робиться в той момент у їх головах? Які “секретні коди” закладені в продукцію чи послуги, і як вони змушують нас купувати те чи інше?

Ця книга допоможе з’ясувати яким чином психологія та нейроекономіка не лише пов’язані, але й як застосовувати їх на практиці. Адже існують правильні слова, колір пакування, інтер’єр закладу, які схиляють клієнтів обирати саме цю продукцію чи цю кав’ярню.

“Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати” Філа Барнеда стане в нагоді представникам ЗМІ, маркетологам, роздрібним торговцям та фахівцям з реклами. На її сторінках відкривається завіса успішних продажів та послуг.

Ця книга – один із бестселерів жанру бізнес-літератури на Amazon.

978-617-12-2516-9

Йона Бергер “Заразливий”

Чи знаєте ви чому певні ідеї та товари знайшли свого покупця та стали загально визнаними, а інші — провалились з тріском? Чому одні люд стають популярними, а іншим це не вдається? Якщо ні, тоді з’ясувати це вам допоможе Йона Бергер, який у своїй книзі “Заразливий” у популярній формі відповідає на ці запитання, наводячи конкретні факти, та опираючись на своє дослідження.

“Туалетний папір? Навряд чи в ньому є щось незвичайне. Однак кілька років тому мені вдалося зробити туалетний папір темою жвавого обговорення на вечірці. Як? Я поклав у туалет папір чорного кольору. Чорний туалетний папір? Ніхто такого досі не бачив. І ця особливість спричинила обговорення. Наголосіть на незвичайності товару або ідеї – і люди заговорять про них”, - зазначив автор.

978-617-7279-12-8

Тарас Прокопишин, Володимир Бєглов, Інна Березницька “the UKRAINIANS II. Історії успіху”

Книга, в якій зібрано 20 інтерв’ю про видатних українців, про те, як вони обирали свій шлях в житті, як не сходили з нього та мотивували інших не стояти на місці.

На її сторінках читач ознайомиться із діяльністю таких діячів як Юрій Андрухович, Андрій Куликов, Тарас Прохасько, Оксана Караванська, Святослав Вакарчук, Джамала та ін.

“Дізнайтеся з цих невигаданих історій успіху про те, як людина може йти своїм шляхом, не поступаючись своїми принципами, не втрачаючи індивідуальності, креативно і самобутньо підходячи до своєї роботи і життя, тим самим мотивуючи інших до руху вперед”, - написано в анотації.

978-617-679-320-5

Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів”

Якщо ви лише збираєтесь розпочати власний бізнес, вам в нагоді стане книга “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів” Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі та Брейдена Ковіца. Завдяки їй ви зможете швидше знаходити правильні рішення, заощаджувати кошти та долати кризи.

Коли робота зупиняється, а результат потрібен вже і зараз, коли неправильний крок може загрожувати великим грошовим витратам — “спринтерська” методика допоможе вам уникнути багатьох промахів.

978-966-97534-3-4

Майк Роде “Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей”

Якщо ви хочете краще запам’ятовувати та розуміти нову інформацію, а також ефективно презентувати свої ідеї, книга відомого дизайнера та ілюстратора Майка Роде “Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей” допоможе вам у цьому. Разом з ним ви зможете перетворити на цікаве заняття навіть найнуднішу у світі нараду.

Навіть якщо ви не вмієте малювати, ця книга стане в нагоді. Адже намалювати ідею легше, ніж описати її словами. Тому все, що від вас вимагається — це розслабитись та імпровізувати. 

“Відбувається щось магічне, коли ви робите нотатки одночасно за допомогою малюнків та слів. У цій сповненій натхнення цікавій книзі скетчноут-чарівник Майк Роде ділиться секретами із заволодіння ідеями за допомогою олівця та паперу”, - Остін Клеон, автор книги “Кради як митець”.

978-617-12-1555-9

Орест Зуб “Формула Продуктивності”

Інколи нам дуже хочеться встигати робити все і одразу, але це просто нереально. Однак кожен із нас може зосередитись на чомусь одному, на тому, що по-справжньому для вас важливе. Саме про це йдеться в книзі українського блогера та онлайн-підприємця Ореста Зуба.

Він пропонує забути про всі стереотипи та не зважати на очікування інших людей, і почати цілеспрямовано діяти. На сторінках книги “Формула Продуктивності” автор ділиться різними хитрощами та методами тайм-менеджменту, самомотивації. Разом з ним ви навчитеся бути більш продуктивними, зможете впорядкувати всі свої справи, розставити пріоритети та реалізувати заповітні мрії.

Завдяки цій книзі читач зможе сформувати свою власну формулу продуктивності.

978-966-634-979-1

Марті Ньюмейер “Zag. Найкращий посібник з брендингу”

У цій книзі Мартін Ньюмейер зібрав свій 17-річний досвід з різними компаніями світового ринку та поділився необхідною інформацією про рекламу, позиціювання та брендинг.

Цей практичний довідник дає відповіді на запитання “Як створити свій бренд?”, “Чому назва бренду важлива для реклами?”, “Що потрібно робити, щоб ваш бренд запам’ятали і купували?” та багато інших.

978-617-12-2278-6

Ерік Ріс “Стартап без помилок”

Бізнес — це не найкраща сфера, де можна покладатись на щасливий випадок. Щоб зробити його прибутковим, потрібно припинити гаяти свій та чужий час, і, використовуючи бізнес-технології, йти до успіху.

Тому ця книга успішного підприємця Еріка Ріс відмінно доповнить ваші знання та надихне на нові досягнення.

978-617-690-687-2

Ганс Пітер Тіль “Від нуля до одиниці”

Щоб ваша справа стала успішною і приносила прибуток, потрібно вміти прораховувати на кілька кроків вперед. Пітер Тіль, який створив платіжну систему PayPal, на сторінках книги “Від нудя до одиниці” ділиться порадами про те, на що варто покладатись, а чого краще уникати під час створення власно бізнесу. Окрім цього, він допомагає читачеві генерувати нові ідеї, на які до цього той міг не звертати уваги.

“Завдання людини — відшукати шляхи досягнення кращого майбутнього, роблячи крок від нуля до одиниці. Свіжі ідеї необхідні світу, інакше на прогресі можна поставити крапку”, - стверджує автор книги.

978-617-7279-14-2

Фредерік Лалу "Компанії майбутнього"

Книга “Компанії майбутнього” американського консультанта та бізнес-тренера Фредеріка Лалу пропонує новий погляд на розвиток компанії, який окрім цього сприятиме її цілісності та конкурентноспроможності. Уже кілька років вона не покидає верхніх сходинок продажів на Amazon, так як зуміла стати справжнім проривом в сфері бізнесу.

Як працюють компанії майбутнього та чи можна трансформувати ті, які уже існують? Які кроки слід зробити, щоб створити компанію за цією новою моделлю?

Лалу, наводячи конкретні приклади, пояснює, як можна досягнути хороших результатів, по-новому організувавши роботу.

978-617-12-2469-8

В. Чан Кім, Рене Моборн “Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції”

Хоча конкуренція в бізнесі — це нормально, однак рано чи пізно настає момент, коли привернути увагу клієнта стає все дедалі важче. Якщо ви в сфері бізнесу вже давно і стикались з такою проблемою, то, мабуть, пробували змінити команду та провести ребрендинг. Але такі дії теж не завжди допомагають. То що робити далі?

Якщо вам справді цікаво і потрібно відшукати цю відповідь, книга В. Чан Кіма та Рене Моборна “Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції” допоможе в цій ситуації.

Її автори радять створити власний “блакитний океан” для існування бізнесу, вийти за межі загальноприйнятих шаблонів діяльності, щоб вивести свій бізнес на новий рівень.

Бестселер за версіями Wall Street Journal та BusinessWeek.

978-617-12-1640-2

Браян Трейсі “Як керують найкращі”

Ви хочете стати хорошим лідером та досягти неабияких результатів? Тоді ця книга для вас. На її сторінках ви знайдете перевірені поради стосовно цього, а також інформацію про те, як зібрати “команду мрії” та розвивати її, чому ви можете помилятися, що допоможе у визначенні правильної мети та багато іншого.

Книга “Як керують найкращі” Брайана Трейсі вважається найкращою книгою про бізнес 2010 року.

978-617-12-2463-6

Джон Вон Ейкен "Можливо все"

Автор книги “Можливо все” Джон Вон Ейкен — не лише тренер та оратор, але й експерт у галузі економічної кризи. Тож ця книга дає відповіді на запитання про розвиток в умовах кризи.

Він вважає, що криза — найкращий час для прихованих можливостей, і саме в такі періоди у кожного є шанс на успіх, проявивши всі свої навики та ідеї.

“Можливо все” — хороший матеріал для ознайомлення не лише для бізнесменів, але й для того, хто хоче досягнути успіху в житті, перетворивши всі поразки на перемоги.

978-617-12-0228-3

Сет Годін “Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?”

Маючи все для того, щоб стати нарешті успішною людиною, ми дуже часто не використовуємо цієї можливості. Однак Сет Годін вирішив допомогти, написавши книгу “Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?”. 

Ви просто повинні взяти все в свої руки, забути про страх, і почати діяти так, як вимагає внутрішнє “я”. Годін переконує — годі чекати, що все станеться само собою, ви маєте діяти! Якщо ви не зробите першого кроку, то так і не дізнаєтесь, які з ваших ідей вартують втілення в реальність.

978-617-7279-60-9
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: