5 кроків до фінансової незалежності

5 кроків, які допоможуть вам стати фінансово незалежними. Запам’ятайте їх, дотримуйтесь та діліться з друзями.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
5 кроків до фінансової незалежності

Чого ви прагнете досягти в цьому році? Можливо, покращити своє фінансове становище та заробляти більше? Якщо так, тоді цих 5 кроків стануть вам у нагоді.

1. Робіть те, що любите

Якщо ви справді хочете покращити своє фінансове становище у 2017 році, то маєте займатися тим, що приносить вам радість. Адже без захоплення своєю справою ви не спроможні досягти в ній успіху та розкрити свій потенціал. Зосередьтесь на тому, що любите, до чого лежить душа.

Відклавши рівень заробітної плати на другий план, сконцентруйтесь на процесі. Любов до того, що робиш — ключ до успіху, а вже як наслідок — шлях до багатства.

2. Мрійте про велике, але починайте з малого

Нам завжди хочеться всього та одразу. Однак щоб пройти шлях, довжиною 1000 кілометрів, потрібно зробити перший крок. Тож починаючи з малого, ми й надалі гарантуємо собі успіх.

Як приклад, Тімоті Сайкс наводить досвід свого знайомого Тіма. Коли той був студентом, то почав працювати у біржовій торгівлі, заробляючи лише $ 1500. Однак вже за три роки він заробив $ 1 млн, а протягом ще року — більше $ 3,3 млн. Наразі хлопець націлений на ще більший заробіток, адже досвід зробив своє — він відчуває себе конкурентноспроможним та впевненим у своїх силах.

Тож докладаючи зусилля та проявляючи терпіння, ви згодом досягнете неабияких вершин.

3. Допомагайте іншим

Для більшості з нас це важко усвідомити. Ваш гараж може бути переповнений авто — Lamborghini, Ferrari чи Porsche, але жодна з них не принесе вам стільки щастя як, наприклад, можливість пожертвувати у благодійні організації.

Запам'ятайте, справжнє багатство вимірюється не лише грошима!

4. Бережіть своє здоров'я

Можливо, це прозвучить занадто банально, але здоров’я — це багатство. На ваших банківських рахунках можуть зберігатися мільйони, проте якщо ви хворі або знаходитесь на межі смерті, — ви не відчуватимете радості від своїх грошей.

Тому не забувайте, що якість та продуктивність вашої роботи залежить від вашого самопочуття. Тож навчіться не перенавантажувати свій організм. Вміння збалансовувати сили — запорука гарного самопочуття.

5. Використовуйте онлайн-платформи для навчання

Ми живемо у час інтернет-прогресу, завдяки чому у вас є доступу до величезного об’єму інформації.

Через наявність інтернет-платформ, вам не треба докладати зайвих зусиль; усе, що необхідно — знайти відповідний сайт. Та й шукати довго вам не доведеться, адже Мізки.com уже зробив це за вас. Всю необхідну інформацію ми зібрали в матеріалі "Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською". Відео-уроки, безкоштовні путівники та великі освітні ресурси — все у вільному доступі.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: