Добірка книг для самовдосконалення від Мізки.com

Мізки.com пропонує добірку книг, які допоможуть втілювати мрії в реальність, розкрити власний потенціал та змінити своє життя.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Добірка книг для самовдосконалення від Мізки.com

Час від часу ми даємо собі обіцянки змінити власне життя, прочитати корисну книжку, навчитись чогось нового чи відкрити в собі справжній талант. Дуже часто ці обіцянки так і залишаються на рівні слів. Однак настав час змін — сьогодні, зараз, негайно!

Мізки.com пропонує добірку книг, які допоможуть втілювати мрії в реальність, розкрити власний потенціал та змінити своє життя.

1. Творчість

Інколи, щоб взятись за роботу, нам не вистачає якогось поштовху або чиєїсь поради, а у когось виникає відчуття, ніби натхнення покинуло його і більше ніколи не повернеться. Однак ви зможете змінити своє життя та реалізувати власний потенціал, прочитавши кілька корисних книг.

Ростислав Семків “Як писали класики”

Мрієте писати хороші тексти? Хочете, щоб вони були оригінальними та вміли захопити увагу читача? Для цього вам в нагоді стане книга українського критика та літературознавця Ростислава Семківа “Як писали класики”. В ній не лише зібрані есеї про видатних класиків ХХ століття, їхній життєвий та творчий шлях, але й подані поради для літераторів-початківців.

Ростислав Семків зумів у простій та трішки іронічній формі розкрити секрети майстрів слова.

978-966-97615-0-7

Барбара Шер, Енні Готтліб “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш”

Кожна людина мріє, фантазує про те, чого по-справжньому хоче, не хтось із її оточення, а саме вона. Та не завжди бажання відображаються в реальному житті. Тому якщо це саме про вас, потрібно починати щось змінювати, і ця книга допоможе вам, адже уже допомогла мільйонам людей по всьому світу зрозуміти себе, реалізувати свої мрії, стати успішними.

Автор Барбара Шер підготувала для читачів різноманітні вправи для визначення цілей, підібрала найкращі поради, як можна подолати життєві труднощі.

Все, що потрібно від вас, — це подолати власний страх та продовжувати рухатись вперед!

978-617-12-1484-2

Сет Годін “Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?”

Маючи все для того, щоб стати нарешті успішною людиною, ми дуже часто не використовуємо цієї можливості. Однак Сет Годін вирішив допомогти, написавши книгу “Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?”. 

Ви просто повинні взяти все в свої руки, забути про страх, і почати діяти так, як вимагає внутрішнє “я”. Годін переконує — годі чекати, що все станеться само собою, ви маєте діяти! Якщо ви не зробите першого кроку, то так і не дізнаєтесь, які з ваших ідей вартують втілення в реальність.

978-617-7279-60-9

Регіна Бретт “Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя”

Завдяки книзі Регіни Бретт “Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя” ви зможете знайти хорошу роботу, від якої отримуватимете задоволення. Адже авторка переконана — кожен із нас наділений талантом, про який можемо навіть не здогадуватись. Але прочитавши цю книгу та віднайшовши його — життя наповниться сенсом, і ви зможете бути самим собою.

Настав час здійснити свою мрію, віднайти своє покликання та зробити життя змістовнішим!

978-617-12-1059-2

2. Саморозвиток

Ми можемо набагато більше аніж думаємо. Головне — ніколи не припиняти вчитись. Адже в світі є ще стільки інформації, з якою наш мозок не стикався, і яка може допомогти підкорювати все вищі вершини. Тож шукайте той інструмент, який допоможе вам віднайти сильні сторони, і не зупиняйтесь на досягненнях.

Джефф Сазерленд “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час”

Що ви знаєте про унікальну методику Scrum? А от автор книги “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час” Джефф Сазерленд знає багато, адже він її розробник. 

Ця методика дозволяє побудувати процес своєї роботи таким чином, щоб її якість збільшилась в кілька разів. Тому якщо ви хочете підвищити свою ефективність, вам потрібно ознайомитись із використанням Scrum.

978-617-12-1659-4

Стів Харві “Діяти як переможець, думати як переможець”

Чи помічали ви, що хтось із ваших друзів робить прекрасні речі власними руками? А хтось — легко вирішує конфліктні ситуації? Можливо, і вам вдається щось краще, аніж іншим. А все тому, що кожен із нас наділений талантом, потрібно лише виявити його, розвинути та направити в правильне русло.

Завдяки книзі Стіва Харві “Діяти як переможець, думати як переможець” ви зможете це зробити, відшукаєте натхнення та зміните власне життя.

978-966-923-082-9

Ерік Бертран Ларссен “Пекельний тиждень. Сім днів, що змінять твоє життя”

Останнім часом все більше авторів пропонує власні способи змінити своє життя. Зазвичай, для цього вони виділяють місяць, півроку і т.д. Однак, якщо ви не хочете чекати стільки часу, щоб побачити результат, колишній спецназівець з Норвегії, а тепер тренер-психолог Ерік Бертран пропонує 7-денний інтенсив під назвою “пекельний тиждень”.

Ця книга для тих, хто готовий змінити свої звички, погляди, життя; для тих, хто хоче розкрити потенціал і зробити неможливе можливим.

978-966-2236-02-6

Остін Клеон “Кради як митець. Креативні "фішки", про які тобі ніхто не розповість”

Книга американського письменника та митця “Кради як митець. Креативні "фішки", про які тобі ніхто не розповість” Остіна Клеона ввійшла до рейтингу бестселерів за версією The New York Times. Це ще один витвір, який був високо оцінений критиками та надихає інших на пошуки креативності.

“Кради як митець” — не лише розповідь про те, як автор проходив свій творчий шлях, хто і як його надихав, але й поради для тих, хто шукає натхнення.

“Кради не просто стиль, кради спосіб мислення, що стоїть за цим стилем. Ти не хочеш скидатися на своїх героїв, ти хочеш бачити як вони”, - стверджує Остін Клеон.

978-617-12-1062-2

3. Стосунки

Щодня ми спілкуємось з друзями, близькими, колегами і т.д. Кожен із наголошує на своїй індивідуальності, власній думці та світобаченні.

Однак, незважаючи на це, ми повинні навчитись сприймати інших такими, як вони, вміти слухати і коректно виходити із конфліктних ситуацій, правильно організовувати робочий процес та розставляти пріоритети як на роботі, так і в особистому житті. Лише за таких умов можна почуватись добре та в гармонії із власним “я”.

Кейт Феррацці “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств”

Чи вмієте ви щиро та відкрито спілкуватись з різними людьми, вибудовуючи цим самим корисну мережу знайомств? Адже саме це вміння може відкрити перед вами чимало дверей, сприяти кар’єрному росту та поліпшити життя.

Народившись в сім’ї емігранта-сталевара та прибиральниці, автор книги “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” Кейт Феррацці отримав освіту в Єльському університеті і Гарвардській школі бізнесу. Це людина, яка за руку вітається з президентами та головами урядів могутніх держав. І саме Феррацці навчить вас спілкуватись з іншими так, щоб це привело вас до успіху.

Ця книга буде корисною широкому колу читачів, тому що мистецтво зав’язувати корисні знайомства може допомогти вирішити різноманітні проблеми.

978-617-12-1522-1

Джон Грей “Чоловіки з Марса, жінки з Венери”

Багато психологів, досліджуючи стосунки між жінкою та чоловіком, звертають увагу на їх спільні риси, однак автор книги “Чоловіки з Марса, жінки з Венери” Джон Грей зробив акцент саме на відмінностях в мисленні, характері та манерах. Але, незважаючи на це, він стверджує, що між протилежними статями може панувати любов, і саме вона втримує їх разом.

Вийшовши друком в 1992 році, книга майже одразу стала бестселером. Ті, хто її уже прочитав, стверджують, що вона змінила їхнє життя — у когось налагодились стосунки в сім’ї, хтось зумів пробачити зраду, у когось — просто докорінно змінилось життя. Можливо, і вам ця книга допоможе по-іншому глянути на стосунки?!

978-617-538-403-9

Патрік Кінґ “Стратегії і тактики спілкування”

Вам важко відстоювати свою позицію під час дискусії? Ви швидко втрачаєте дар мови? Не знаєте, як долати емоційні бар'єри та виглядати впевнено? Книга “Стратегії і тактики спілкування” Патріка Кінґа, експерта у галузі комунікації, допоможе вам вирішити ці та багато інших проблем, які стосуються ведення діалогів.

Як зазначив журнал Forbes: “Патрік Кінґ вчить, як підготуватися до важких розмов таким чином, щоб дійти позитивного результату для обох сторін. За правильного алгоритму, Кінґ стверджує, що протистояння може бути позитивним, пасивно-агресивна поведінка буде зведена до нуля, а довіра і повага зростатимуть”.

Книгу “Стратегії і тактики спілкування” ви можете також знайти в ТОПі бізнес-літератури сайту Amazon.

978-966-97610-3-3

Роберт Фергюстон, Пітер Коулман “Результативний конфлікт. Незгода — це сила, що працює на вас”

Якщо ви налаштовані на досягнення певної цілі на роботі, то повинні бути також готові до інтенсивного спілкування з іншими, а отже — до виникнення конфліктних ситуацій. Однак як залишитись переможцем в справі, в якій кожен має власну думку, та ще й зберегти хороші стосунки з колегами?

Знайти відповідь на це запитання вам допоможуть автори книги “Результативний конфлікт. Незгода — це сила, що працює на вас” Роберт Фергюстон та Пітер Коулман. На її сторінках вони зібрали конфліктні історії та шляхи їх врегулювання.

978-617-7279-31-9

4. Фінанси

Всі ми прагнемо фінансової незалежності. Однак, щоб дохід був стабільний, інколи потрібно добре попрацювати. Тож пропонуємо вам ознайомитись із книгами, написаними людьми, які зуміли налагодити “тісні зв’язки” з грішми.

Ха-Юн Чанг “Економіка. Інструкція з використання”

Автор книги “Економіка. Інструкція з використання” Ха-Юн Чанг впевнений, що сама по собі економіка не є складною, і її зрозуміти може кожен. Тож ця книжка може стати для вас справжнім путівником в цей складний для нашої країни час.

На її сторінках Чанг відповідає на запитання чому одні люди бідні, а інші — багаті? Чи справді вся справа в тому, хто скільки працює? Як країна може досягнути успіху? та багато ін.

978-617-7279-42-5

Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів”

Якщо ви лише збираєтесь розпочати власний бізнес, вам в нагоді стане книга “Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів” Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі та Брейдена Ковіца. Завдяки їй ви зможете швидше знаходити правильні рішення, заощаджувати кошти та долати кризи.

Коли робота зупиняється, а результат потрібен вже і зараз, коли неправильний крок може загрожувати великим грошовим витратам — “спринтерська” методика допоможе вам уникнути багатьох промахів.

978-966-97534-3-4

Ганс Пітер Тіль “Від нуля до одиниці”

Щоб ваша справа стала успішною і приносила прибуток, потрібно вміти прораховувати на кілька кроків вперед. Пітер Тіль, який створив платіжну систему PayPal, на сторінках книги “Від нудя до одиниці” ділиться порадами про те, на що варто покладатись, а чого краще уникати під час створення власно бізнесу. Окрім цього, він допомагає читачеві генерувати нові ідеї, на які до цього той міг не звертати уваги.

“Завдання людини — відшукати шляхи досягнення кращого майбутнього, роблячи крок від нуля до одиниці. Свіжі ідеї необхідні світу, інакше на прогресі можна поставити крапку”, - стверджує автор книги.

978-617-7279-14-2
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: