Шоколад покращує розумову діяльність — дослідження вчених

Якщо ви все ще в пошуках способу для покращення самопочуття, з’їжте шматочок шоколаду. Окрім цього, вчені стверджують про його позитивний вплив на діяльність мозку.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Шоколад покращує розумову діяльність — дослідження вчених

Якщо ви все ще в пошуках хорошого способу для покращення фізичного та психічного здоров’я, наука вам допоможе в цьому — споживання цільного зерна, фізичні навантаження та ніякої багатофункціональності. 

Здається, нічого складного, чи не так?! Але постійно дотримуватись такої поради, мабуть, нікому не захочеться. На щастя, недавнє дослідження, проведене австралійським дослідником в сфері харчування Джорджиною Крічтон та її колегами, допоможе додати кольорових фарб в раціон. У ньому проаналізовано дані, Maine-Syracuse Longitudinal Study.

В ході дослідження відслідковувались різноманітні життєві фактори і показники здоров’я майже 1000 людей протягом десятиліть. Окрім цього, його учасники мали відповісти на запитання стосовного їхнього способу харчування. Отож, що з’ясували вчені?

В результаті ретельного аналізу, вчені виявили один продукт харчування, який поліпшував розумові функції — йдеться про шоколад. До такого висновку прийшов ще раніше психолог Мерріл Еліас, мета дослідження якого полягала в спостереженні за зв’язком між артеріальним тиском та діяльністю мозку. 

Він, зокрема, зазначив:

Ми виявили, що люди, які вживали шоколад хоча б раз на тиждень, як правило, демонстрували кращі розумові здібності. І це дуже важливо коли йдеться про велику кількість когнітивних сфер

Ефект шоколаду

В одному із аналізів Крічтон, разом з Еліасом та епідеміологом із Люксембурга Алаа Алкерві, порівняли середні показники різних тестів когнітивних навичок учасників дослідження, які їли шоколад менше ніж 1 раз в тиждень, і тих, хто їв його, як мінімум, 1 раз в тиждень.

В результаті вчені помітили зв’язок між частотою споживання шоколаду та розумовою діяльністю (візуально-просторовою пам’яттю, робочою пам’яттю, зоровим скануванням та відслідковуванням, абстрактним мисленням).

Ці функціональні стани трансформуються в повсякденні завдання людини. Наприклад, запам’ятовування телефонного номера або списку покупок, здатність робити дві справи одночасно — скажімо, вести машину та розмовляти по телефону

Джорджина Крічтон

Тож напрошується висновок, що тепер можна спокійно споживати шоколад, адже завдяки йому мозок працюватиме набагато краще.

Однак не варто думати, що розумні люди їдять більше шоколаду. Дослідження показало, що споживання солодкого в великій кількості призвело до покращення когнітивних функцій, але не навпаки.

Дослідження виразно вказує на те, що пізнавальні здібності не впливають на вживання шоколаду, однак вживання шоколаду впливає на них

Мерріл Еліс

Чому мозок любить шоколад

Чому саме шоколад позитивно впливає на людський мозок? Ніхто не може відповісти із 100-відсотковою впевненістю, але дослідники все-таки запропонували кілька гіпотез.

Поживні речовини, які є в какао, і відповідно в шоколаді,  — флавоноїди, здійснюють позитивний вплив на функціонування мозку.

Згідно із дослідженням, проведеним в 2014 році, завдяки цим речовинам “в деякій мірі зменшується ризик розвитку вікових порушень когнітивних функцій”. А результати досліджень, проведених в 2011 році, свідчать про “позитивний вплив флаваноїдів на психічні процеси”.

Вживання в їжу цих поживних речовин збільшує приплив крові до мозку, що, зі свого боку, покращує його діяльність.

В шоколаді, як і в чаї та каві, також є органічні сполучення метилксантини, які поліпшують роботу різних функцій організму. Наприклад, концентрацію уваги.

Вчені знають про чудодійні властивості шоколаду для організму протягом певного часу. Деякі попередні дослідження підтвердили миттєву дію шоколаду після його вживання. Але навряд чи коли-небудь спостерігався довготривалий ефект корисного впливу шоколаду на мозок.

Однак, не поспішайте дуже радіти. Всі ці висновки ще не означають, що ми повинні постійно їсти шоколад

Вчений стверджує, що дослідження все ще триває, і є запитання, відповіді на які все ще потрібно знайти. От, наприклад, різницю між впливом на мозок білого шоколаду та чорного.

“В дослідженні також не брали участь люди, які ніколи не їли шоколад, або ті, хто їсть його дуже рідко”, зазначив Еліас.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: