Популярні книги про бізнес, успіх та мотивацію українською

Мізки.com пропонує добірку нон-фікшн літератури, яка допоможе вам відшукати відповіді на запитання, що торкаються теми бізнесу, успіху та мотивації.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Популярні книги про бізнес, успіх та мотивацію українською

Кожен з нас час від часу задумується над тим, як стати успішним, заробити більше грошей чи втілити в життя геніальну ідею. Цей список, звичайно, можна продовжувати, але головне тут — не просто зануритись у власні роздуми, а знайти підґрунтя, від якого можна відштовхнутись, і почати щось робити.

Тому Мізки.com підготував для вас добірку нон-фікшн літератури, яка допоможе вам відшукати відповіді на запитання, які торкаються теми підприємницької діяльності, успіху та мотивації.

Ці книги про бізнес — це те, що дасть вам поштовх йти вперед та розвиватись, а ще — вони можуть стати хорошим подарунком для ваших близьких та рідних.

Ден Сенор, Сол Синґер “Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива”

Чи може молода країна з малим населенням, без значних корисних копалин та хаосом навколо стати однією із передових держав світу? Відповідь — так. І цією країною є Ізраїль. 

Про її розвиток, інновації та підприємництво в своїй книзі “Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива” розповів американський інвестор Ден Сенор, за підтримки ізраїльського журналіста Сола Синґер. 

Зважаючи на те, що економіка Україна зараза перебуває в такому ж стані, як і економіка Ізралію перед стрімким стрибком та розвитком, цю книгу варто прочитати передусім українським підприємцям. Тут зібрані бізнес-історії, які були успішно реалізовані в Ізраїлі, та з яких автор намагався вивести кілька головних правил.

978-966-97633-0-3

Ешлі Венс “Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє”

Якщо у вас є свій бізнес чи вам надокучають думки, що в ХХІ столітті більше нема місця для нових винаходів, тоді вам варто прочитати книгу “Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє”. 

Її можна назвати і біографією, і бізнесовим посібником. На сторінках книги розкривається життя людини-легенди, винахідника та підприємця Ілона Маска, а також історії компаній, які змінюють наш світ сьогодні.

978-966-97534-4-1

Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон “Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес”

Інколи для успішного бізнесу потрібно забути все, що ви знали до цього. Автори книги “Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес” пояснюють, чому насправді підприємцям потрібно менше, аніж вони думають.

Окрім цього, вони вчать, як розпочати власну справу чи вдосконалити уже існуючий бізнес.

Тож якщо ви відчуваєте, що підприємництво — ваше покликання, ця книжка для вас; або ж вам набридло постійно працювати в усталених рамках. В будь-якому випадку Джейсон Фрайд і Девід Хейнмейер Ханссон змінять ваші уявлення про ведення бізнесу.

978-617-12-0455-3

Бред Стоун “Продається все. Джефф Безос та ера Amazon”

Книга “Продається все. Джефф Безос та ера Amazon” Бреда Стоун стала бестселером одразу після публікації, різні видання назвали її кращою книгою року.

На сторінках цього посібника ви знайдете не лише історію успіху новаторської компанії  Amazon, але й інструкції для реалізації своєї справи. Тож він рекомендується людям, які хочуть створити власний бізнес, але яким не вистачає досвіду.

Автор Джефф Безос описав зародження компанії, становлення та розвиток, розкривши успіх засновника Джеффа Безоса, який не боявся ламати стереотипи та не визнавав загальноприйнятих правил.

978-617-7279-65-4

Брене Браун “Стань сильнішим”

В кожного з нас в житті бували моменти, коли здавалось, ніби життя закінчилось, усе йшло шкереберть і не було сили піднятись з колін. Але безвихідних ситуації не існує, і на це в своїй книзі “Стань сильнішим” наголошує Брене Браун.

Завдяки їй у вас знову відродиться віра в себе самого, і не важливо, з якою проблемою ви стикнулись — в особистому житті, чи професійному.

Якщо ви хочете змінити своє життя, але не знаєте, з чого почати, ця книга допоможе вам.

978-617-12-1634-1

Дік Свааб “Ми — це наш мозок”

У книзі “Ми — це наш мозок” нідерландський нейробіолог Дік Свааб намагається відповісти на запитання про те, як мозок впливає на наше життя.

Спочатку ця науково-популярна книга стала бестселером на батьківщині автора, а з часом і у всьому світі. На її сторінках Свааб описує як і де люди відчувають щастя, як поведінка батьків впливає на дитину, чи можна протистояти хворобі Альцгеймера та багато іншого.

Щоб відповісти на всі ці запитання, вчений, який є співавтором близько 200 книжок і справжнім фанатом мозку, прослідковує людське життя від зачаття і до смерті, описуючи це в простій формі.

978-617-12-1651-8

Джон Свекла, Мітч Коен “Як стати мільярдером. Як найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність”

Що потрібно для того, щоб стати мільярдером? Ви скажете бути суперрозумним і багато працювати. Однак дослідження, яке провели Джон Сквел та Мітч Коген, доводять, що це не обов’язкові пункти, щоб заробити перший мільйон.

Дослідники поспілкувались з багатьма мільярдерами і з’ясували, що більшість легенд про їхній успіх — це просто вигадки. Ці люди не є геніями-самородками, і близько 80% з тих, в кого Свекла і Мітчел взяли інтерв’ю, заробили свої мільярди в галузях, де рівень конкуренції перевищує допустиму позначку.

978-966-500-782-1

Бен Горовіц “Безжальна правда про нещадний бізнес”

Автори різних книжок про успіх намагаються створити власну схему його досягнення в бізнесі. Однак інвестор Кремнієвої долини, американський підприємець Бен Горовіц стверджує, що їх насправді не існує. 

На сторінках своєї книги “Безжальна правда про нещадний бізнес” Горовіц розповідає, чим він керується в роботі, як наймає людей та звільняє їх, залишаючись з ними в хороших стосунках, чим відрізняється хороший менеджер від поганого і т.д.

В бізнесі шанси виграти завжди дорівнюють шансам програти, але перемогти зможуть лише найвідважніші.

978-617-7279-21-0

Барбара Шер, Енні Готтліб “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш”

Кожна людина мріє, фантазує про те, чого по-справжньому хоче, не хтось із її оточення, а саме вона. Та не завжди бажання відображаються в реальному житті. Тому якщо це саме про вас, потрібно починати щось змінювати, і ця книга допоможе вам, адже уже допомогла мільйонам людей по всьому світу зрозуміти себе, реалізувати свої мрії, стати успішними.

Автор Барбара Шер підготувала для читачів різноманітні вправи для визначення цілей, підібрала найкращі поради, як можна подолати життєві труднощі.

Все, що потрібно від вас, — це подолати власний страх та продовжувати рухатись вперед!

978-617-12-1484-2

Ден Вальдшмідт “Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!”

Ви можете працювати по 20 годин на день, однак так і не стати успішною людиною. А знаєте чому? Все просто — тому що успіх від цього не залежить!

Такої думки дотримується маркетолог і підприємець Ден Вальдшмідт, автор книги “Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!”.

На її сторінках ви знайдете безліч надихаючих історій, які покажуть, що саме сприяє успіху. Вони змінять ваш світогляд, завдяки чому ви зможете вийти за межі і стати тим, ким хочете.

978-617-12-0480-5

Френк Аренс "Людина з Сеула"

Хто б міг подумати, що Південній Кореї знадобиться не так вже й багато часу, щоб стати державою майбутнього. Потерпаючи від агресії Північної Кореї, ця маленька країна таки змогла досягнути неабиякого економічного зростання. А завдяки книзі “Людина з Сеула” Френка Аренса у кожного з’явилась можливість краще ознайомитись із азіатським побутом, менталітетом та особливостями бізнесу.

На сторінках цієї книги поєднано 3 історії — історію успіху Південної Кореї, всесвітньо відомої корпорації та людини, яка намагається знайти рівновагу між кар’єрою та сімейним життям.

978-617-577-120-4

Кейт Феррацці “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств”

Чи вмієте ви щиро та відкрито спілкуватись з різними людьми, вибудовуючи цим самим корисну мережу знайомств? Адже саме це вміння може відкрити перед вами чимало дверей, сприяти кар’єрному росту та поліпшити життя.

Народившись в сім’ї емігранта-сталевара та прибиральниці, автор книги “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” Кейт Феррацці отримав освіту в Єльському університеті і Гарвардській школі бізнесу. Це людина, яка за руку вітається з президентами та головами урядів могутніх держав. І саме Ферраці навчить вас спілкуватись з іншими так, щоб це привело вас до успіху.

Ця книга буде корисною не лише бізнесменам, але й усім іншим, тому що мистецтво зав’язувати корисні знайомства може допомогти вирішити різноманітні проблеми.

978-617-12-1522-1

Джефф Сазерленд “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час”

Що ви знаєте про унікальну методику Scrum? А от автор книги “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час” Джефф Сазерленд знає багато, адже він її розробник. 

Ця методика дозволяє побудувати процес своєї роботи таким чином, щоб її якість збільшилась в кілька разів. Тому якщо ви хочете підвищити свою ефективність, вам потрібно ознайомитись із використання Scrum.

978-617-12-1659-4

Мартін Форд “Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття”

Чи зможе машина перевершити людину, проникнувши в усі сфери діяльності останньої? Чи, можливо, є більше шансів, що машина стане причиною масового безробіття і нерівності?

Мартін Форд, футуролог із Массачусетського технологічного інституту, моделює недалеке майбутнє і роль в ньому машин, які зможуть замінити людину, і жити своїм життям.

В своїй книзі він пише про штучний інтелект та робототехніку, можливості яких можуть на рівні конкурувати з людським мозком. 

Якщо тематика бізнесу, політики, економіки, технологій близька для вас, обов’язково поповніть свою домашню бібліотеку цією книжкою.

978-617-7279-73-9

Олексій Геращенко “Економiка ХХІ”

Коли мова йде про економіку, багато хто навіть слухати не хоче, тому що знає, що мало що зрозуміє. Однак це не вихід, адже всі ми живемо в економічному світі: ми купуємо щось, продаємо, відкладаємо кошти на майбутнє, порівнюємо власні доходи із доходами інших людей.. Таким чином, цей економічний світ творимо ми з вами, і він є відображенням нашої поведінки та ставлення до грошей.

Автор книги “Економiка ХХІ” Олексій Геращенко зумів простими та доступними словами розповісти про економіку, показати, якою вона є насправді. Для цього він наводить історії та прості приклади.

Прочитавши її, ви знатимете, що і як вам потрібно змінити у власному житті.

978-966-03-7607-6

Лі Куан Ю “Із третього світу в перший. Історія Сингапуру. 1965-2000рр.”

51 рік тому місто-держава Сингапур здобув незалежність, однак це ще не означало, що всі проблеми вирішаться самі по собі. Адже потрібно було налагодити хороші стосунки з сусідніми державами, які були налаштовані вороже, покращити рівень життя населення, позбутись комуністичних партій і т.д. 

Однак зараз, коли на календарі 2016 рік, Сингапур — одна з найбільш перспективних країн світу. Який шлях їй довелося пройти? Які конфлікти потрібно було вирішувати? Про це в своїй книзі описав екс-прем’єр Лі Куан Ю — людина, яка вивела Сингапур з військового стану та злиднів.

На сьогодні в країні високий рівень життя, сприятливий інвестиційний клімат та нема корупції.

Тож якщо ви цікавитесь політикою, економікою психологією ділових відносин — ця книжка дасть відповіді на багато запитань.

978-617-7409-00-6
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: