Як з користю проводити час в дорозі: 7 порад

Постійна нестача часу змушує нас використовувати кожну вільну хвилину з користю. Тож сьогодні пропонуємо вам кілька порад, як не гаяти час в дорозі.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Як з користю проводити час в дорозі: 7 порад

Відправляючись в поїздку, кожному здається, що у нього буде вдосталь часу, щоб попрацювати. Однак проблема полягає в тому, що процес добирання до місця призначення — не найкращі умови для роботи. 

Щоб з користю провести час протягом подорожі, ви повинні створити свій власний простір і знайти свою зону посеред хаосу.

Відволікає плач дітей? Увімкніть музику в плеєрі. Втомились? Випийте кави. Рейс затримується? Знайдіть розетку та підключіть ноутбук.  І в будь-якому випадку пам’ятайте, правильна налаштованість — половина битви.

1. Доцільно використовуйте кожен момент

Можливо, ви і не зможете виконати велику частину запланованої роботи, але, наприклад, якщо ваш рейс затримується, ви можете відповісти на електронні листи чи прочитати важливу статтю. Для кожного вільного моменту можна знайти невеличке завдання.

2. Плануйте заздалегідь

Нема нічого гіршого, аніж усвідомлення, що ви забули завантажити необхідний документ на ноутбук чи не зарядили його.

Ваша продуктивність в дорозі залежить від вміння планувати. Це може здаватись дрібницею, але саме вона допоможе вам досягнути  успіху в кінцевому результаті. 

3. Присвятіть себе роботі

Інколи зосередитись на чомусь конкретному дуже важко. Особливо, коли навколо шум та гамір, які постійно відволікають. Але насправді відволікання — це лише перших 5-10 хвилин. Якщо протягом них ви зможете налаштуватись на робочий процес, то відшукаєте власну зону комфорту. Ви навіть не зауважите, що поруч з вами сидить дитина і проливає на себе лимонад.

4. Знаходьте переваги в незручностях

Здавалось би, що нема нічого гіршого, аніж незручність. Однак і в цьому можна побачити “+”. От, наприклад, для чого мучитись через слабкий інтернет, чекаючи, як одна сторінка буде завантажуватись 20 хвилин, якщо цей час можна використати на те, що принесе більшу користь?!

5. Пристосовуйтесь до типу поїздки

Уявімо, що ви знаходитесь за кермом автомобіля. Зрозуміло, що в такому випадку ви не зможете працювати. Однак ви можете запланувати ряд телефонних дзвінків. Адже вам так чи інакше доведеться їх зробити.

6. Якщо ви не можете працювати, вчіться

Продуктивність не завжди означає “виконати все заплановане”. Тут мова також іде про навчання. Ви можете взяти в поїзду декілька книг чи завантажити подкасти, інформація з яких знадобиться вам в роботі.

7. Навчіться розуміти, коли настав момент вигорання

І на кінець, ви повинні розуміти, коли настає момент для сну та відпочинку. Ви будете по-справжньому продуктивні лише в тому випадку, якщо добре пізнаєте себе. Ви повинні відчувати момент, коли варто загальмувати і зупинитись. 

Можливо, після кількох годин в дорозі перше, чого ви потребуватимете, це відпочинок. Тому не потрібно знущатись зі свого організму та доводити щось собі. Продуктивність — це не біг на коротку дистанцію, це марафон. Тому бережіть себе!

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: