Коли в 40 життя тільки починається

Це історія жінки, яка в один момент вирішила зробити так, як захотілося їй, - Джинджер Рікер. Бо неважливо, яку посаду ти займаєш, чи скільки тобі років, якщо в тебе є мрія, до неї треба йти!
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Коли в 40 життя тільки починається

“У січні минулого року я залишила свою роботу в Twitter.

Це було схоже на божевілля, нерозсудливий крок залишити одну з найуспішніших компаній в світі, але я потребувала змін. Я була пригнічена і зла, і я не робила нікому послуг, залишаючись на місці.

З того часу, як я була маленькою дівчинкою і гралась ляльками, я мріяла працювати на себе і будувати свій бізнес.

Замість того, щоб бути покупцем, я була власником магазину, намагаючись продати своїм клієнтам яскраво-рожеві рукавички, які б підійшли до їх накидок із штучного хутра.

І тут я стикнулась з найбільшою можливістю мого життя: відкрити разом з чоловіком-фотографом Джейсоном Рікером фотостудію в Нью-Йорку.

Я продала всі мої опціони на акції і спрямeвала свої заощадження на цю мрію, тому що я вірила в талант Джейсона і в свої ділові якості, а в квітні ми відкрили Riker Studio в Clinton Hill в Брукліні.

Цей процес не був легким, і ось що я вам скажу: якщо ви збираєтесь запускати якийсь творчий проект, реакція більшості людей буде такою: “Навіщо вам відкривати фотостудію? Усі фотографи, яких я знаю, закриваються!”, “Ви не заробите грошей. Ви розоритесь через 9 місяців!”, “Ви не зможете розбагатіти на фотографуванні!”.

Це дивно, що, якщо ти 40-річна жінка з 15-річним досвідом роботи в найкращій технологічній компанії сіту, і починаєш запускати творчий проект, тебе сприймають зі скептицизмом і починають давати непотрібні поради.

Не зважайте на те, що “контент”, або як я люблю казати, мистецтво, є сенсом існування інтернету. Якби він не був для творчих людей, які роблять всі ці речі, то не було б що дивитись, читати і про що думати.

Талановиті митці повинні мати змогу зробити своє проживання пристойним, враховуючи їхню інтелектуальну власність (музика, фотографії, малюнки і т.д.).

Чому канали розповсюдження (Twitter, Facebook, Spotify, Apple Music, Medium) мають багатіти, в той час, як митці отримують копійки за їхню роботу?

Але я відволікаюсь. Мені скоро виповниться 40. Цей рік добряче мене налякав. Якщо вам теж хочеться щось подібне пережити, я раджу спробувати відкрити свою справу в Нью-Йорку, переживаючи за те, звідки будуть ваші нові клієнти.

Але я вийшла на іншу сторону цього страху, і я змогла зцілити себе і всі свої рани з дитинства (залякування, критику, присоромлення тіла і інше), і зараз я вже не боюсь.

Я знаю, на що я здатна, і прагну додати імідж жінки в медіа і технології разом з моїм власним брендом Ginger-ness.

Щоб відсвяткувати цю відшукану впевненість, ми з Джейсоном зробили ці фотографії в студії в День Святого Валентина, коли слухали Каньє Веста, і коли я танцювала та виконувала щоденні вправи, які робила протягом 3 місяців.

В 40 років я перебуваю в найкращій формі за все моє життя, і я надіюсь, що зможу надихнути інших жінок і чоловіків, які думають, що вони вже втратили шанс, що вже запізно мріяти і стати тим, ким вони хотіли.

Студія може потерпіти невдачу, і, можливо, критики будуть праві, але це сміливо думати, що ми можемо передбачити майбутнє.

Я просто продовжуватиму танцювати і подивлюсь, що буде далі”.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: