Від антибактеріального мила більше шкоди, аніж користі — FDA

Американські вчені стверджують, що антибактеріальне мило насправді не є ефективнішим чи кориснішим, аніж звичайне. А все тому, що під час його виробництва використовується 19 хімічних речовин, шкідливих для здоров'я людини.
← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook
Від антибактеріального мила більше шкоди, аніж користі — FDA

Американські експерти з FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів) заявили про те, що антибактеріальне мило не є безпечнішим чи ефективнішим, аніж звичайне.

За їх словами, під час виробництва продукції такого роду використовуються 19 різних хімічних речовин, шкідливих для здоров’я людини. Серед них — триклозан та триклокарбан.

Через такі висновки, впродовж року з ринку США має зникнути антибактеріальне мило або ж виробники повинні замінити небезпечні компоненти. Однак це не стосується розчинів для дезінфекції рук та антибактеріальних серветок.

Споживачі можуть думати, що антибактеріальні засоби ефективніші, ніж звичайне мило. Але у нас немає ніяких наукових доказів того, що це так. Насправді, деякі дані свідчать про те, що антибактеріальні компоненти можуть принести більше шкоди, аніж користі

керівник FDA Джанет Вудкок

Ще в 2013 році представники FDA закликали виробників мила писати на етикетках продукції дані, які б могли підтверджувати її нешкідливість.

І зараз, коли є докази про негативний вплив на організм деяких компонентів антибактеріального мила, експерти стверджують, що виробники або не надали цьому значення, або вказують недостатньо переконливі дані.

Тому спеціалісти вважають, що один із найкращих варіантів уникнути захворювань та запобігти поширенню мікробів — мити руки простим милом з водою.

← Натисніть Подобається, щоб підписатися на Мізки.com в Facebook

Також по темі: